| Вид на устройството | Термостати |
|---|---|
| Свързване с мобилно устройство | Да |
| Съвместимост с операционната система | Android, iOS |
| Безжична комуникация | Wi-Fi |
| Захранване | Акумулатор |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Тип батерия | потребителски батерии |
| Напрежение на батерията | 1,5 V |
| Размери ширина | 14,9 мм |
| Размер височина | 50 мм |
| Размер дълбочина | 14,9 мм |