| Дълъг полет благодарение на 8000 mAh |
| Качествена замяна с 12-месечна гаранция |
| Без ефект на паметта, надеждна производителност |
| До 1200 цикъла на зареждане за сигурност |
| Места за получаване | 8,59 € | 3. 6. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 3. 6. при Вас |
Батерия за дрон YUNEEC Typhoon H3, капацитет 8000 mAh, Li-Pol, производител Cameron Sino Technology
Това е пълноценен и качествен заместител
на вашата оригинална батерия.
Можете да зареждате батерията с оригинално
или съвместимо зарядно устройство,
предназначено за вашето устройство.
Удължена гаранция за загуба на
капацитет от 6 на 12 месеца
Производителят на тази батерия, компанията
Cameron Sino, стои зад отличното качество на
своите продукти. Като доказателство за
качеството, тя предоставя на потребителите
гаранция за загуба на капацитет на тази
батерия от 12 месеца.
Характеристики
Инструкции
Ръководството за потребителя можете да
намерите на тази
страница.
Параметри
Съвместимост
Yuneec:
Батерията е еквивалент на следните оригинални батерии
| Тип аксесоар | |
| Оригинален аксесоар от производителя на устройството | Не |
|---|---|
| Батерии за | Дронове |
| Захранване и батерия | |
| Зареждане | Да |
| Капацитет на батерията | 8000 mAh |
| Тип батерия | Li-Pol |
| Напрежение на батерията | 15,2 V |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 169 мм |
| Размери ширина | 54 мм |
| Размер дълбочина | 50 мм |