| Огромно пространство за големи проекти |
| 6K детайли с гладка повърхност |
| Автоматична работа със смола |
| Стабилен печат дори на сложни модели |
| 5.5. |
|---|
| Места за получаване: 4.5. за получаване Доставка до адрес: 4.5. при Вас |
3D принтер MSLA, пространство за печат 278×156×300 mm, материал за печат UV Resin (смола), дебелина на слоя 0.01mm-0.2mm, сензорен дисплей, възможност за печат: PC
3D MSLA принтерът Jupiter SE от компанията Elegoo предлага обширно работно пространство с размери 277,85×156,26×300 mm, което позволява реализирането на креативни идеи в голям мащаб. Този резинов принтер се отличава с впечатляващ 12,8-инчов монохромен 6K LCD дисплей (5448×3064 пиксела) и разделителна способност 51 µm XY, което осигурява възпроизвеждане на сложни детайли и издига вашите проекти за печат до нови висоти. Благодарение на голямата площ за печат можете без усилие да създавате мащабни произведения на изкуството или множество компоненти наведнъж в рамките на една операция, което го прави отличен избор за професионални или търговски приложения.
Двойното линейно водене по оста Z, което се отличава със забележителна точност от 0,02 mm, осигурява стабилност и прецизност на движенията по оста Z по време на целия процес на печат. Този резинов принтер се справя отлично с улавянето на сложни детайли, прецизни ъгли и ръбове, дори при сложни модели. Благодарение на комбинацията от COB светлинен източник с рефракционна леща, принтерът Jupiter SE минимизира разсейването на светлината и осигурява равномерно разпределение на светлината, което води до по-гладки повърхности, подобрени детайли и точни размери. За по-лесна работа със смолата, принтерът е оборудван и с автоматичен механизъм, който подава смола или я изпомпва обратно след приключване на печата.
След приключване на печата останалата смола или се допълва, или се „рециклира“ за следваща употреба. Това не само спестява времеемко почистване, но и намалява разходите. За осигуряване на ефективно отвеждане на топлината от двете страни на COB светлинния източник са разположени мощни вентилатори и специализирани топлопроводими медни тръби. Работната плоча на Jupiter SE има лазерно гравирана повърхност, която гарантира изключително сцепление и лесно отстраняване на отпечатаните модели. Работната плоча се нивелира автоматично и освен това може да бъде монтирана и демонтирана без усилия с помощта на въртяща се ръкохватка.
Характеристики:
| Тип аксесоар | |
| Вид на устройството | 3D принтер |
|---|---|
| Дисплей | |
| Сензорен дисплей | Да |
| Комуникация | |
| Опции за отпечатване | USB устройство |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Ширина на зоната за печат | 277 mm |
| Дълбочина на печатното пространство | 156 mm |
| Височина на зоната за печат | 300 mm |
| технология за печат | SLA |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 657,5 мм |
| Размери ширина | 377,4 мм |
| Размер дълбочина | 479,9 мм |