| Прожектира по всяко време без контакт |
| Остра картина без настройки |
| Google TV и Netflix веднага |
| JBL звук и амбиентна светлина |
| Места за получаване | безплатно | 18. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | безплатно | 18. 5. при Вас |
LED проектор, Full HD (1080p), високоговорители JBL 2×3W, 250 ISO lm, интелигентно автоматично фокусиране и корекция на трапецовидното изкривяване
XGIMI Vibe One е интелигентен, преносим проектор с батерия, който се адаптира към деня ви. Не става въпрос само за прожектиране, а за създаване на перфектната атмосфера. Със своя елегантен и минималистичен дизайн Vibe One Pro ще се превърне в стилно допълнение към вашия интериор, независимо дали е включен, или изключен. Освен това вградената стойка се превръща в удобна дръжка за лесно пренасяне.
Забравете за дългото настройване и търсене на контакти. Благодарение на вградената батерия Vibe One Pro е готов да прожектира незабавно и навсякъде. Той е оборудван с усъвършенствани функции за автоматично регулиране.Непрекъснатата корекция на трапецовидното изкривяванеосигурява идеално изправено и подравнено изображение, а непрекъснатият автоматичен фокус гарантира абсолютно рязко изображение, без никакви разсейващи елементи на екрана. Просто го включете, седнете удобно и се насладете на перфектната картина.
Наслаждавайте се на любимите си филми и телевизионни предавания на огромен екран с диагонал до 150 инча с качество Full HD (1080p ). С вграденатаGoogle TV и лицензирания Netflix имате незабавен достъп до хиляди заглавия, без да е необходимо да свързвате външни устройства. Двойните 3W високоговорители на известната марка JBL с поддръжка на Dolby Audio гарантират поглъщащо аудио изживяване.
XGIMI Vibe One Pro се отличава със своята гъвкавост. Можете да го използвате катоBluetooth високоговорител, за да слушате музика и да подобрите всеки момент. Освен това уникалният 8-цветен режим на околна светлинапревръща проектора в околна лампа, която създава подходящо настроение – независимо дали за релаксираща вечер, или за оживяване на парти.
Всеки Vibe One Pro се предлага с пакет забавни стикери, за да можете да персонализирате проектора според уникалния си стил. Придайте на устройството си индивидуалност и го направете наистина ваше.
| Операционна система | |
| Операционна система на проектора | Google TV |
|---|---|
| Захващане | |
| Опции за местоположение | Маса |
| Захранване и батерия | |
| Свързване на проектора | HDMI, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth |
| Конструкция, материал и цвят | |
| Функции на проектора | Chromecast |
| Технология на прожектиране | LCD |
| Светлинен поток (ANSI лумени) | 240 lm |
| Автоматичен фокус | Да |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Максимален диагонал на изображението | 150 см |
| Максимална поддържана разделителна способност | 1080 |
| Естествена разделителна способност | 1920x1080 |
| Други | |
| Тонколони | 2x3W |