| Естествени щрихи без батерия |
| 8192 нива за прецизност |
| Голяма площ за детайли |
| 8 бутона ускоряват творчеството |
| Места за получаване | 8,59 € | 27. 5. при Вас |
| Доставка до адрес | 6,59 € | 27. 5. при Вас |
Графичен таблет, пасивна писалка, 260×170 mm активна площ
Открийте истинския си творчески потенциал с достъпния графичен таблет Star 03. Таблетът разполага с различни функции, които можете да настройвате сами и така да подобрите още повече комфорта и ефективността при работа. Ще разполагате например с програмируеми бутони и цяла гама от различни ефекти.
За всякакви приложения
Със своята цена и качество таблетът е подходящ както за рисуване и създаване на
дигитални творби, така и за играене на игри
или просто подписване на документи на
работа.
За подписване той поддържа редица
приложения като Microsoft Word, Pen Commander, Auto Pen Signer и много други.
Пространство за креативност
Снабден с активна площ 26×17 см, таблетът
осигурява достатъчно пространство дори за
най-детайлните щрихи. Така творбите ви ще
изглеждат още по-впечатляващи от всякога.
Истински потенциал
Благодарение на 8192 нива на натиск, стилусът
може да създава творби точно според вашите
представи. Със стилуса ще можете да
рисувате по-естествени и фини щрихи, което
ви позволява да разгърнете истинския
потенциал на вашите способности.
Практичен
Star 03 предоставя на своя потребител
8 персонализируеми бутона. Можете да ги
настроите за различни полезни функции, като
например управление на дебелината на
четката, мащабиране (zoom), отмяна,
инструменти, изтриване и т.н. Можете обаче
да настроите бутоните и за клавишни
комбинации или дори за отваряне на програми
и уеб страници.
Универсалност и съвместимост
Таблетът е съвместим със системи Windows® 7/8/10,
Mac OS X® 10.10 и по-нови и работи с повечето
основни творчески софтуери, включително
Photoshop®, Painter®, Illustrator®, Adobe® и много други.
Характеристики
Параметри:
| Графичен таблет | |
| Технология | Електромагнитна индукция |
|---|---|
| Активна площ широчина | 260 мм |
| Активна площ височина | 170 мм |
| Нива на налягането | 8192 |
| Разделителна способност на сензорния слой | 5080 |
| Скорост на обратната връзка по кабел | 266 rps |
| Точност | 0,25 мм |
| Брой на регулируемите бутони | 8 |
| Писалка стилус | пасивна писалка без батерия |
| Безжична връзка | Не |
| Интерфейс | USB |
| Операционна система | |
| Съвместимост с операционната система | Microsoft Windows, macOS |
| Дисплей | |
| Дисплей | Не |
| Размер и тегло | |
| Размер височина | 360 мм |
| Размери ширина | 210 мм |
| Размер дълбочина | 8 мм |
| Тегло | 610 г |
За моите нужди той е отличен - прави това, от което се нуждая - и повече! Напълно доволен.
Благодаря ви.
Здравейте, Да, той рисува/пише и в цвят. В програмата можете да изберете пълната гама от цветове.
С уважение Bednar Josef www.SUNNYSOFT.cz